Drukarka pokazuje brak papieru a papier jest

drukarka pokazuje brak papieru a papier jestCzasami pojawia się taki komunikat jeżeli drukarka nie potrafi pobrać kartek z szuflady i "myśli", że nie ma papieru.
Przyczyną jest zużyta rolka poboru papieru, zatarty separator, zator na drodze papieru. 

Zdarza się także, że drukarka nie pobiera papieru, bo poprzednia kartka zablokowała się lub jest umieszczona w niewłaściwej pozycji. W takiej sytuacji trzeba spróbować ostrożnie ją wyciągnąć i poprawić. 

Jeżeli nie wiesz, co jest przyczyną awarii, nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia, co może spowodować większe zniszczenia. Lepiej wezwij profesjonalny serwis i skonsultuj się z fachowcami. Ustalą oni powód, dla którego drukarka nie pobiera papieru i zaproponują najbardziej optymalne rozwiązanie. Zazwyczaj jest to wymiana uszkodzonej części na nową lub naprawa wyeksploatowanego elementu. 

Zapraszamy do kontaktu z Kserotechnik, jeżeli urządzenie drukujące nie działa lub działa inaczej niż do tej pory. Szybki przegląd pozwoli w postawieniu diagnozy i ustaleniu, co wymaga naprawy. Nie będziesz zatem miał długiej przerwy w korzystaniu ze swojego sprzętu.
Naprawa drukarek Katowice, Wynajem drukarek katowice