Kserokopiarki poleasingowe

Od kilku lat importujemy kserokopiarki głównie poleasingowe Konica Minolta oraz Ricoh. Staramy się wybierać sztuki w dobrym stanie z małymi przebiegami oraz wizualnie w nienagannym stanie. To sprawia, że do naszych klientów trafiają poleasingowe urządzenia wielofunkcyjne, które są przeznaczone do dalszej, nawet intensywnej eksploatacji w warunkach biurowych. Jeszcze na etapie zakupu służymy radą i pomocą techniczną – co wybrać, co najlepiej odpowie na indywidualne potrzeby Twojej firmy. Możesz liczyć na to, że nasz doradca przedstawi Ci kompleksową ofertę wraz z usługami transportu czy montażu w miejscu docelowym.

Kserokopiarki używane dla firm

Sprowadzamy kserokopiarki dla małych firm jak i dla dużych przedsiębiorstw, które posiadają obsługę kilkuset użytkowników wraz z nadawaniem haseł i uprawnień oraz szyfrowaniem danych.

Wielu z naszych klientów dostrzega wszystkie korzyści, jakie daje posiadanie kopiarki poleasingowej. To nie tylko znacznie niższy koszt zakupu, ale też większa dostępność urządzeń. Spora ilość używanych kserokopiarek znajduje się na stanie, co oznacza możliwość natychmiastowego odebrania wybranego sprzętu i eksploatowania go zgodnie ze swoimi potrzebami. 

Ponadto taka opcja jest korzystna z jeszcze innej przyczyny – zanim zdecydujesz się na zakup własnej kserokopiarki, wcześniej możesz przetestować podobne, poleasingowe urządzenie wielofunkcyjne. Przekonasz się w ten sposób, czy marka i model, jakim jesteś zainteresowany to właśnie to, czego potrzebujesz docelowo.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • kserokopiarki poleasingowe,
  • drukarki poleasingowe,
  • urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe.

Zarówno zakres ich funkcjonalności, jak i wyposażenie czy sposób konstrukcji są bardzo zróżnicowane. To pozwala dopasować konkretny sprzęt do potrzeb czy budżetu, jakim z tej okazji dysponujesz. Chętnie Ci doradzimy!

Sprzedaż i montaż urządzeń wielofunkcyjnych poleasingowych

Jeżeli zdecydujesz się kupić u nas urządzenie wielofunkcyjne poleasingowe, to zapewniamy instalację urządzenia u klienta do 3 komputerów bez dodatkowych opłat konfigurację oraz podstawowe przeszkolenie załogi z zakresu obsługi i użytkowania sprzętu.

Skontaktuj się, aby porozmawiać o szczegółach oferty, poznać dostępne drukarki i kserokopiarki poleasingowe i wreszcie umówić spotkanie z naszym doradcą. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, zarówno mniejsze, jak i duże przedsiębiorstwa.

Oferujemy również naprawę drukarek, wynajem drukarek i kserokopiarek.  

Dowiedz się dlaczego drukarka nie drukuje, drukarka nie pobiera papieru.