Skup drukarek

kserotechnik skup drukarek Witaj.

Chcesz nam odsprzedać zużyte drukarki z Twojej firmy?

Zadbać o środowisko naturalne tak naprawdę nie robiąc nic :) ?

Jesteśmy firmą serwisową, drukarki które skupujemy zyskują drugie życie, a nie trafiają na hałdę elektrośmieci, z którą tak naprawdę nie wiadomo co zrobić.
A tak posłużą w placówkach, szkołach, przedszkolach i instytucjach, które jak wiadomo muszą liczyć każdy grosz i w tej sytuacji mogą spożytkować środki w dużo lepszy sposób.
Sprzęt, który odkupimy od Ciebie również jest sprzedawany prywatnym osobom i firmom, które w dobie pandemii i kryzysu finansowego mogą przetrwać w tym trudnym okresie.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny serwis pozwala nawet udzielać nam gwarancji na zrewitalizowany sprzęt.
Czyli jak już wspomniałem tak naprawdę niewielkim wysiłkiem pomagasz nie tylko środowisku ale i osobom wokół Ciebie.

 

Jak to robimy?

  • Sprzęt odbieramy od Ciebie,
  • Po przyjechaniu na nasz magazyn sprzęt jest katalogowany i liczony oraz wprowadzany do systemu.
  • Od tej chwili urządzeniami zajmują się wykwalifikowani serwisanci.
  • Najpierw oceniają wizualnie sprzęt, pęknięcia, braki, robią podstawowe pomiary elektryczne w celu wyeliminowania zwarć.
  • Następnie sprzęt jest testowany i zapisywane są wszystkie uszkodzenia.
  • Jak już wszystko wiadomo, rozbieramy drukarki na części pierwsze, myjemy, odkurzamy, smarujemy, polerujemy, wymieniamy, dokładamy :)
  • Teraz przyszła kolej na poskładanie sprzętu.
  • Poskładane urządzenie trafia na kolejny stół, gdzie możemy go podłączyć pod komputer, wykonać instalację w systemie oraz wydrukować kilkadziesiąt stron, potwierdzając naszym podpisem sprawność na karcie gwarancyjnej.
  • Reszta juz należy do naszych handlowców oraz przedstawicieli.

Jak możesz to zrobić?

Napisz email na adres biuro@kserotechnik.pl z modelami drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, które posiadasz (skupujemy sprzęt kompletny nie starszy niż 6 lat, może być uszkodzony)
Po otrzymaniu spisu handlowcy przygotują atrakcyjną ofertę odkupu i skontaktują się z Tobą (płacimy nawet do 100zł netto za sztukę)
Po uzgodnieniu szczegółów umawiamy się na dogodny termin odbioru sprzętu i sfinalizowania formalności.

Pamiętaj! Dla jednych chwila pracy dla innych szansa na rozwój.