Głowice do drukarek

serwisowanie głowic do drukarek, a w razie potrzeby ich wymiana. Głowice do drukarek ulegają zużyciu wskutek obciążenia mechanicznego, jak również z powodu zasychania tuszu. Problem zasychania tuszu możemy rozwiązać poprzez regularne czyszczenie głowicy drukarki – najlepiej, jeśli taki zabieg zostanie wykonany przez doświadczonego serwisanta. Nie jesteśmy jednak w stanie wyeliminować obciążeń mechanicznych, które powodują eksploatację głowic w drukarkach, a w rezultacie konieczność ich wymiany.

Coraz więcej nowoczesnych drukarek posiada głowice wymienne, wyposażone w funkcję informującą użytkownika o konieczności wymiany głowicy. W pozostałych przypadkach o konieczności wymiany głowicy w drukarce poinformują nas obserwowane nieprawidłowości druku – pasma powstające podczas wydruku lub niewymierne rezultaty kolejnego czyszczenia głowicy.

Głowice do drukarek czyszczenie, naprawa, serwis

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksowe usługi z zakresu naprawy i serwisu głowic do drukarek. Obsługujemy komponenty urządzeń znanych i cenionych marek, zapewniając profesjonalne podejście oraz krótki czas reakcji. Wszystko po to, aby ewentualne zaległości w biurze spowodowane niesprawną drukarką nie narastały, a Państwa pracownicy mogli wykonywać swoje obowiązki bez przeszkód.

Naszą ofertę uzupełnia sprzedaż głowic do drukarek. Oferujemy nowe głowice do drukarek, jak również komponenty regenerowane. Szeroki wybór oraz bogate doświadczenie naszego Zespołu przekłada się w tej kwestii na możliwość wskazania komponentu, który najlepiej odpowie na Państwa potrzeby i oczekiwania, także pod względem budżetowym. Oferujemy również naprawę drukarek,  Do współpracy zapraszamy Klientów z naszego regionu, w szczególności miast Katowice i Tychy, a także Żor, Oświęcimia, Mysłowic, Pszczyny, Mikołowa, Gliwic, Sosnowca.