Materiały eksploatacyjne

Oferujemy najszerszą gamę materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów oraz kopiarek takich marek jak: HP, Canon, OKI, Lexmark, Samsung, Brother, Espon,  Panasonic, Kyocera, Xerox, Konica-Minolta, Sharp, Olivetti, Ricoh, Toshiba.  

W stałej ofercie posiadamy szeroki wybór markowych produktów, które są kluczowe dla efektywnego i prawidłowego funkcjonowania osprzętu biurowego, a także różnego typu urządzeń wielofunkcyjnych wykorzystywanych w warunkach pracy przemysłowej. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy zarówno oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek, jak i wysokiej klasy zamienniki. Każdorazowo zapewniamy pomoc i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów o najlepszych parametrach użytkowych.

Niezbędne tusze do drukarek i tonery

Nasza firma od lat specjalizuje w dostarczaniu klientom materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek. Produktami zajmującymi szczególne miejsce w naszej ofercie są przede wszystkim tonery i tusze do drukarek renomowanych producentów – Brother, Canon, Epson, HP, Konica-Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic oraz Samsung.To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odbiorców – zarówno dużych firm, jak i niewielkich przedsiębiorstw. Do skorzystania z naszej oferty na materiały eksploatacyjne do drukarek zachęcamy również klientów prywatnych. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań w atrakcyjnych cenach.

Klientów z naszego regionu: Tychy, Katowice, Żory, Lędziny, Bieruń, Pszczyna, Mikołów, Gliwice, Imielin, Chełm Śląski oraz okolic zapraszamy na zakupy do naszego sklepu stacjonarnych w Tychach oraz do zakupów ONLINE >>. Nasze sklepy posiadają w asortymencie materiały eksploatacyjne do wszystkich typów drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Tylko u nas wysokiej jakości tusze i tonery do drukarek są dostępne od ręki. To sprawia, że sklep Kserotechnik jest chętnie odwiedzany nie tylko przez klientów z miast takich jak Tychy czy Katowice, ale również przez przedsiębiorców z terenu całego województwa śląskiego czy kraju - WYSYŁAMY NA CAŁĄ POLSKĘ. Przez popularny serwis sprzedażowy nasze tusze tonery można kupić bez kosztów przesyłki do paczkomatu.

Materiały eksploatacyjne do drukarek z dostawą

Materiały eksploatacyjne mogą Państwo zamówić również w naszym sklepie internetowym i otrzymać przesyłką kurierską. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz terminowe dostawy, dzięki czemu jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie.

Zapraszamy!