Regeneracja tonerów

Wielu przedsiębiorców przed wyborem konkretnego modelu drukarki laserowej do biura czy punktu usługowego sprawdza ceny materiałów eksploatacyjnych, w szczególności tonerów. W rezultacie, wielu przedsiębiorców, jak i klientów prywatnych rezygnuje z zakupu urządzeń, które najlepiej spełniają potrzeby i wymogi danego środowiska pracy ze względu na ewentualne wysokie koszty ich eksploatacji. Tymczasem tanią i wygodną alternatywą dla zakupu nowych tonerów do drukarek jest ich regeneracja.

Regeneracja tonerów polega na ponownym napełnieniu opróżnionej w procesie eksploatacji kasety drukującej. Producenci tonerów oferują zestawy do ich samodzielnego napełniania, jednak najlepiej takie zadanie powierzyć osobie z odpowiednim doświadczeniem. Regeneracja tonerów wymaga bowiem rozebrania kasety drukującej na części, do czego niezbędna jest zaawansowana wiedza i duża precyzja. 

Regeneracja tonerów Katowice, Tychy

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksową regenerację tonerów do drukarek. Obsługujemy oryginalne kasety drukujące do kolorowych drukarek HP. Poddane regeneracji tonery do drukarek kolorowych HP zapewniają dużą precyzję wydruków, w szczególności wydruków graficznych. W pozostałych przypadkach oferujemy nowe tonery zamienne, które bardzo dobrze sprawdzają się do druków biurowych i szkolnych

Regeneracja tonerów do kolorowych drukarek HP to usługa świadczona przez nas w punktach stacjonarnych – Tychy. Tonery do regeneracji odbieramy również od Klientów, na rzecz których świadczymy usługi serwisowe, dlatego usługi regeneracji tonerów kierujemy do Klientów z całego regionu, a więc z miast, takich jak Katowice, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Pszczyna, Mikołów, Gliwice, Sosnowiec oraz miast ościennych. Na potrzeby naszych Klientów dostarczamy również wysokiej jakości zamienniki kaset drukujących do drukarek innych marek.

Oferujemy również sprzedaż innych materiałów eksploatacyjnych, m.in: głowice do drukarek