Regeneracja tonerów

Wielu przedsiębiorców przed wyborem konkretnego modelu drukarki laserowej do biura czy punktu usługowego sprawdza ceny materiałów eksploatacyjnych, w szczególności tonerów. W rezultacie, wielu przedsiębiorców, jak i klientów prywatnych rezygnuje z zakupu urządzeń, które najlepiej spełniają potrzeby i wymogi danego środowiska pracy ze względu na ewentualne wysokie koszty ich eksploatacji. Tymczasem tanią i wygodną alternatywą dla zakupu nowych tonerów do drukarek jest ich regeneracja.

Regeneracja tonerów polega na ponownym napełnieniu opróżnionej w procesie eksploatacji kasety drukującej. Producenci tonerów oferują zestawy do ich samodzielnego napełniania, jednak najlepiej takie zadanie powierzyć osobie z odpowiednim doświadczeniem. Regeneracja tonerów wymaga bowiem rozebrania kasety drukującej na części, do czego niezbędna jest zaawansowana wiedza i duża precyzja. 

Regeneracja tonerów Katowice, Tychy

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksową regenerację tonerów do drukarek. Obsługujemy oryginalne kasety drukujące do kolorowych drukarek HP. Poddane regeneracji tonery do drukarek kolorowych HP zapewniają dużą precyzję wydruków, w szczególności wydruków graficznych. W pozostałych przypadkach oferujemy nowe tonery zamienne, które bardzo dobrze sprawdzają się do druków biurowych i szkolnych

Regeneracja tonerów do kolorowych drukarek HP to usługa świadczona przez nas w punktach stacjonarnych – Tychy. Tonery do regeneracji odbieramy również od Klientów, na rzecz których świadczymy usługi serwisowe, dlatego usługi regeneracji tonerów kierujemy do Klientów z całego regionu, a więc z miast, takich jak Katowice, Tychy, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Pszczyna, Mikołów, Gliwice, Sosnowiec oraz miast ościennych. Na potrzeby naszych Klientów dostarczamy również wysokiej jakości zamienniki kaset drukujących do drukarek innych marek.