Drukarki poleasingowe

Nadszedł czas na zmianę drukarki? Wszystkie urządzenia mają swój kres żywotności. Czasami tak jest, że naprawa drukarki staje się nieopłacalna lub niemożliwa z powodu wieku i braku dostępnych części. Możesz wtedy w miłej atmosferze wybrać jedną z dostępnych drukarek. Wyszkoleni handlowcy na pewno pomogą wybrać najlepsze urządzenie dla Ciebie, przeszkolą w obsłudze, doradzą, podejdą do sprawy „życiowo”. BO PRZECIEŻ JESTEŚMY PO TO, BY POMÓC.

Drukarki powystawowe oferta dla Klientów z regionu Śląsk

Planując zakup nowej drukarki możemy zdecydować się na urządzenie fabrycznie nowe lub drukarki powystawowe. Drukarki powystawowe to urządzenia w pełni sprawne oferowane w opakowaniach oryginalnych lub opakowaniach zastępczych, które możemy nabyć w naprawdę przystępnej cenie. Wynika to z faktu, iż urządzenie było wyjmowane z opakowania i eksponowane w stacjonarnym punkcie sprzedaży, w związku z czym może nosić (ale nie musi) drobne ślady użytkowania, które nie wpływają sprawność czy wydajność drukarki.

Drukarki powystawowe oferujemy Klientom poszukującym wysokiej jakości w korzystnej cenie. Dostarczamy rozwiązania doskonale sprawdzające się w przestrzeni biznesowej – tak małym, jak i dużym biurze. Do współpracy zachęcamy Klientów z regionu Śląska, w szczególności miasta Katowice. Tym  z Państwa, którzy szukają jeszcze lepszych okazji oferujemy drukarki poleasingowe.

Drukarki poleasingowe nasza oferta

Proponujemy nowoczesne drukarki poleasingowe o różnorodnych parametrach, dzięki czemu możesz dobrać model dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Mimo że oferowane drukarki pochodzą z drugiej ręki, to użytkowane były w firmach, dzięki czemu pozostają w idealnym stanie. Przed dopuszczeniem do sprzedaży, każde urządzenie jest dokładnie czyszczone i przechodzi szczegółową diagnostykę stanu technicznego, dlatego nie ma możliwości, że zakupisz u nas produkt zniszczony lub niezdatny do użytku. Drukarki poleasingowe są w pełni sprawne, gotowe do podjęcia natychmiastowej pracy, a dodatkową zaletą jest ich dużo niższa cena niż w przypadku zakupu nowego urządzenia.

W naszej ofercie dostępne są drukarki o różnych gabarytach i funkcjach, dlatego znajdziesz u nas sprzęt, który sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i w miejscu pracy. Oferujemy drukarki poleasingowe od sprawdzonych producentów, dzięki czemu, mimo że były używane, posłużą jeszcze przez wiele lat. Proponujemy urządzenia laserowe, wielofunkcyjne oraz z dodatkowymi podajnikami papieru, a w razie problemów chętnie pomożemy w wyborze najlepszego sprzętu. Wszystkie dostępne u nas drukarki poleasingowe są objęte gwarancją, a ze względu na prowadzony serwis, wszystkie naprawy oraz wymianę części eksploatacyjnych przeprowadzamy na miejscu.

Klientów z naszego regionu: Tychy, Katowice, Żory, Oświęcim, Mysłowice, Lędziny, Bieruń, Pszczyna, Mikołów, Gliwice, Imielin, Chełm Śląski, Sosnowiec oraz okolic zapraszamy na zakupy do naszych sklepów stacjonarnych w Tychach i w Żorach.

Drukarki używane / poleasingowe możesz zamówić również w naszym sklepie internetowym i otrzymać przesyłką kurierską lub odebrać w sklepie stacjonarnym. Zapewniamy szybką realizację zamówienia, dzięki czemu zakupione u nas drukarki poleasingowe trafią do Ciebie maksymalnie w ciągu kilku dni.

Zapraszamy!