Wynajem kserokopiarek

 

Kserokopiarka to urządzenie bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie pracy biura. Kserokopiarkę możemy kupić na własność – dostępne są urządzenia fabrycznie nowe, powystawowe i poleasingowe – lub wydzierżawić. Dzierżawa kserokopiarek to profesjonalna usługa, w ramach której Klient otrzymuje praktycznie nieograniczony dostęp do wybranego urządzenia w ramach stałej i niezmiennej opłaty miesięcznej. Ale stała miesięczna opłata za eksploatację urządzenia to nie jedyna korzyść jaka wiąże się z wynajmem kserokopiarki.

Wynajem kserokopiarek:

  • daje możliwość eksploatacji profesjonalnego urządzenia bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z jego zakupem,
  • wiąże się z łatwym do zaksięgowania kosztem dla firmy – usługa jest rozliczana w oparciu o FV i stanowi stały koszt przedsiębiorstwa przez cały okres wynajmu,
  • pozwala na bezobsługową eksploatację urządzenia – miesięczna opłata obejmuje usługi serwisowe i naprawcze, jak również zaopatrzenie urządzenia w niezbędne materiały eksploatacyjne (oprócz papieru).

Usługi związane z wynajmem i dzierżawą profesjonalnych kserokopiarek kierujemy do Klientów, którym zależy na możliwości eksploatacji wysokiej klasy urządzenia, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów inwestycyjnych oraz problemów związanych z regularnym serwisowaniem kserokopiarki.

Dzierżawa kserokopiarek oferta dla Klientów z regionu Śląsk

Dzierżawa kserokopiarek to usługa, którą kierujemy do Klientów biznesowych – firm i przedsiębiorstw działających na terenie całego Śląska i Zagłębia. Do współpracy zachęcamy Klientów z miast Tychy i Katowice, jak również przedsiębiorców z Żor, Oświęcimia, Mysłowic, Pszczyny, Mikołowa, Gliwic oraz Sosnowca. Oferujemy dogodne warunki wynajmu – konkurencyjne ceny, możliwość elastycznego zarządzania okresem najmu, dostęp do wysokiej klasy urządzeń oraz dedykowanych materiałów eksploatacyjnych.

Wynajem kserokopiarek oferujemy wraz z serwisem. Dostarczane przez nas urządzenia są regularnie poddawane przeglądom technicznym i kontrolom serwisowym. Jednocześnie nasi Klienci mogą liczyć na regularne dostawy materiałów eksploatacyjnych. To sprawia, że wynajem kserokopiarek stanowi jedną z najbardziej korzystnych form użytkowania sprzętu biurowego. Klientów zainteresowanych wynajmem kserokopiarek zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą wypożyczalni Kserotechnik. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze urządzenia, które najlepiej wpisze się w potrzeby i wymagania danego środowiska pracy.

Oferujemy również wynajem drukarek oraz sprzedaż drukarek poleasingowych.