Czy warto kupić używaną drukarkę?

Szukasz oszczędności finansowych? To doskonały powód, aby zrezygnować z zakupu nowej drukarki, a w jej miejsce nabyć model używany. Urządzenia poleasingowe cieszą się dobrą sławą, ponieważ pomimo tego, że pochodzą z „drugiej ręki” to jednak są w pełni sprawne technicznie i z powodzeniem mogą być nadal użytkowane – bezpiecznie i wydajnie. Jeżeli kupisz je u zaufanego sprzedawcy, to otrzymasz sprzęt wraz z gwarancją. 

Drukarki używane poleasingowe

Chcesz kupić oryginalną, wydajną drukarkę? Nie musisz płacić za nią majątku. Wystarczy, że zdecydujesz się na drukarkę poleasingową, czyli taką, która wcześniej była wykorzystywana przez konkretną firmę, a po roku, dwóch lub trzech latach została zastąpiona innyą (i to nie ze względu na awarię, lecz warunki umowy zawartej z dostawcą). 

Taka drukarka jest po przeglądach technicznych w nienagannej kondycji. Również wizualnie prezentuje się bardzo atrakcyjnie, rzadko kiedy nosi drobne ślady użytkowania. Z tego względu świetnie sprawdza się zarówno w użytku biznesowym, jak i prywatnym.  W swojej ofercie mamy również kserokopiarki poleasingowe.

Drukarki powystawowe

Jeżeli myślisz o zakupie urządzenia używane, to weź pod uwagę także drukarki powystawowe. Jak sama nazwa wskazuje były one eksponowane klientom jako modele pokazowe. Oznacza to, że są w pełni sprawne technicznie, lecz mogą mieć uszkodzone lub nieoryginalne opakowania, co oczywiście w żadnym stopniu nie wpływa na ich działanie. Wpływa jednak na cenę, która ulega zdecydowanemu obniżeniu względem nowych sprzętów. 

Drukarka używana czy warto?

Pod wieloma względami drukarka używana nie będzie odbiegała wyglądem czy wyposażeniem od modelu nowego. Warto zainwestować w model poleasingowy lub powystawowy, ale tylko pod warunkiem, że pochodzi on z zaufanego źródła. Raczej nie ryzykuj zakupów z drugiej ręki za pośrednictwem internetowych platform sprzedażowych – możesz się niemiło rozczarować! Zaufany dostawca nie tylko zaoferuje Ci sprawne urządzenie, ale też wystawi do niej odpowiednią dokumentację i obejmie ją długą gwarancją. 

Sprawdź: Dlaczego drukarka nie drukuje na czarno,  zaschnięty tusz w drukarce.

Leave your comments

Comments

  • No comments found